Barracuda газові форсунки.

Одією із найбільш відомих компаній є “Barracuda Lpg/Cng”, яка є результатом успішного Італійсько – Польського союзу. Газові форсунки Barracuda випускає великим польським виробником ALEX. За конструкцією та технічними характеристиками вони дуже схожі на форсунки фірм HANA і KEIHIN

Завдяки своїй невисокій ціні і відмінній якості, неодноразово підтвердженій міжнародними сертифікатами, компанія Alex SP. ZO.O.” вийшла на одну з лідируючих позицій на ринку альтернативних джерел енергії. Це підтверджує нагороду журналу “Forbes”, якою нагороджують за річний приріст фінансового стану компанії. В жовтні 2014 року компанія отримала міжнародний сертифікат якості ISO 9001:2008, який став гарантією , що споживач отримає продукт лише найвищої якості. Форсунки Barracuda відрізняються високим показником індукційного насичення, всі деталі та поверхні втулок мають спеціалізоване покриття, яке запобігає тертю , передбачена калібрувальна насадка для контролю використання газу. Використовуючи набори, які входять в комплект, можливе виконання різних варіантів інсталяції цього набору.
Заявлені характеристики : споживання при максимальному тиску – 1.3 бар (Nl/хв) 116, діаметр штуцеру максимально 2.7(мм), номінальний опір 1.8(Ом) +/- 6%, приблизний час відкриття форсунки 1.8(м.сек), приблизний час закриття форсунки 1.3(м.сек), нормальний робочий тиск від 0.1 до 4.1 (бар), максимальна амплітуда струму 3.9(А), максимальний струм утримання 1.9(А), мережева напруга от 5.9 до 17(вольт постійного струму). Також виробник дає гарантії на сто тисяч кілометрів пробігу, тобто на більш ніж п’ятсот мільйонів циклів, Сonnector SUPERSEAL. Можливі різні конфігурації випуску форсунок з адаптерами різних діаметрів (6-8 мм), рейка для чотирьохциліндрового двигуна, а також форсунки з’єднані рейкою для дво- та трьохциліндрових двигунів. Важко не відмітити також фінансову привабливість даного виробу. Відповідаючи всім найвищим світовим нормам і стандартам, продукція компанії “Alex” відрізняється відносно невисокою ціною, у порівнянні з конкурентами, при цьому не поступаючись їм у якості. Що стосується терміну служби форсунок Barracuda, то вони і тут на висоті. В порівнянні з дешевими форсунками які проходять 50 000 км, а Барракуда 250 000 км., (приблизно 300 млн. циклів) – от і всі підрахунки.
А також, в процесі експлуатації форсунки Барракуда не потребують калібрування і не відрізняються високим ступенем засмічуваності.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *