Переобладнання авто на газ – основні плюси

Більшість всіх користувачів ГБО – це власники різних комерційних транспортних засобів. У їхньому випадку собівартість пробігу впливає безпосередньо на ціноутворення сировини і товарів, які вони перевозять. При постійному зростанні цін на всі нафтопродукти, саме газ надає абсолютно кожному реальну можливість економити прямо зараз.
Отже, Ви сумніваєтеся, чи варто переходити на газ?
У такому випадку Вам необхідно розібратися в питанні докладніше. Ми зараз наведемо деякі приклади позитивних моментів використання газу.

В даний ситуації на сучасному ринку ПММ вартість літра газу приблизно буде в два рази нижче, ніж бензину АІ-80. Ми навіть не говоримо вже безпосередньо про 95, а також 98, які, як показує практика і підрахунки, навіть в три рази дорожче. Це і є найсуттєвіший бонус. Однак для того щоб насолодитися такою різницею, спочатку необхідно заплатити.

За що платити? Платити потрібно за установку газового обладнання. Якщо, наприклад, Ви їздите мало, то при всіх наявних переваг газу Вам, напевно, найкраще буде продовжувати їздити на звичайному бензині. Особливо, якщо Ви власник так званого інжекторного авто, де ціна установки такого устаткування в кілька разів вище, ніж на звичайний карбюраторний автомобіль. Також раціонально встановлювати газ безпосередньо автомобіль в тому випадку, якщо його пробіг дорівнює або більше 15 тисяч кілометрів на рік. Саме в такому випадку установки окупляться вже через рік або трохи більше. При досить тривалому використанні транспортного засобу, таке сучасне обладнання окупиться в будь-якому випадку.

Що стосується позитивних моментів встановлення газового обладнання, то можна назвати такі з них:

абсолютна відсутність детонації повністю на всіх режимах;
також відсутність смоляних відкладень, а також небажаної сажі в паровій фазі, це виключає повністю багато інші негативні моменти;
швидкий і впевнений пуск Вашого двигуна;
порівняно малі витрати на обслуговування;
якість і екологічність газу, як відомо, більше ніж в неетильованого бензину приблизно в 3-3,5 рази.

Багатьох, як відомо, лякають всілякі запахи в самому салоні авто при установці ГБО. Тим не менш, це не так. Тому що таке обладнання працює безпосередньо під тиском, а всі з’єднання виконані з розрахунком на те, щоб витримати не просто робочі, а також і аварійні тиски. Саме тому Ви можете не турбуватися про появу запахів при нормальній роботі такого обладнання.

Якщо є бажання прямо зараз встановити газове обладнання на своє авто, уважно ще раз все вивчіть і зважте кожен пункт. У тому випадку, якщо Ви вважаєте, що дане обладнання ну просто дуже необхідно, тоді можете приступити до вирішення питання негайно. Тоді можете не сумніватися, що це сучасне обладнання себе точно виправдає.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *